Podejmij wyzwanie MINIMALIFE i wygraj planner 2019

“Wczoraj – szampan – jutro”

Wyzwanie konkursowe

Listopad sprzyja podsumowaniom. Z jednej strony kończymy trwające projekty, z drugiej zaczynamy planowanie zupełnie nowych, które mają nam pomóc osiągać cele w kolejnym roku. Właśnie takie podejście jest punktem wyjścia wyzwania, które rusza na Facebooku Minimalife.

Ale zaraz? Jak to “Wczoraj – szampan – jutro”? Nazwa wyzwania ma na celu pokazanie zależności jaka powinna mieć miejsce przy wyznaczaniu i realizacji celów. Zaczynając od końca –  “jutro” to planowanie przyszłości, “wczoraj” to zrealizowane cele, a “szampan” to symbol docenienia się i świętowania sukcesu.

Wyzwanie ma na celu analizę sukcesów, które udało Ci się osiągnąć w tym roku, docenienie siebie za te osiągnięcia oraz wyznaczenie nowych celów na przyszły rok.  Wyzwanie będzie trwało 3 dni i wzięcie w nim udziału nie tylko pozwoli zawalczyć o nagrodę w postaci najnowszego Minimalife 2019, ale również przyjrzeć się z perspektywy osiągnięciom 2018 i wyznaczyć ogólne cele na 2019. Minimal life to przecież świat, w którym jest mnóstwo miejsca na znalezienie równowagi. Jesteś gotowa?

Wejdź na stronę wydarzenia

Wskakuj na specjalnie utworzone wydarzenie, w którym dowiesz się więcej na temat szczegółów wyzwania. Zapisz się się na listę zainteresowanych, bo ruszamy do poniedziałku 19.11.2018.

Ogólny zarys 3-dniowego wyzwania jest następujący:

Dzień 1 OSIĄGNIĘCIA

To dzień, w którym patrzymy na to, co udało się osiągnąć w tym roku. Chcemy przyjrzeć się trzem najważniejszym dla nas osiągnięciom. Wybierz 3 osiągnięcia i krótko opisz/ przedstaw, dlaczego to właśnie one były dla Ciebie ważne w tym roku.

Dzień 2 DOCENIENIE

Często po osiągniętym sukcesie przechodzimy do porządku dziennego lub wkraczamy w kolejny projekt życia, który nas bardzo mocno angażuje i pochłania. Zapominamy o tym, aby zatrzymać się na chwilę i docenić to, co już za nami. Docenić swój wysiłek. Ale nic straconego! Jeśli nie zrobiłaś tego wcześniej to teraz zastanów się jak mogłabyś docenić siebie za to, co udało Ci się osiągnąć w tym roku! W tym dniu dzielimy się pomysłami na to jak się docenić, nagrodzić za dotychczasowe osiągnięcia.

Dzień 3 PLANOWANIE 2019

A teraz wkraczamy w sferę “jutro”. Trzeci dzień wyzwania, to dzień, w którym określamy zarys planu na przyszły rok. Masz już pomysł na nowe cele i ich realizacje? Daj znać o trzech, które staną się Twoim celem na przyszły rok 🙂

Regulamin i szczegóły wyzwania odnajdziesz w wydarzeniu oraz na profilu Facebookowym Minimalife 🙂

Nagroda w konkursie

Do wygrania jest najnowszy Minimalife 2019 (znany produkcyjnie również jako Minimal life), a w nim:

  • 412 stron pełnych inspiracji a w nich:
  • pomocne narzędzia do samoanalizy i rozwoju osobistego,
  • konkretne narzędzia do wyznaczania celów – plannery celu, harmonogramy, siatki do wyznaczania celów rocznych, habit trackery itp.
  • praktyczne narzędzia do planowania – planner podróży, planner finansowy, skrócone kalendarze 2019-2020, listę rzeczy do zrobienia w 2019 roku, plany kwartalne itp.
  • 12 miesięcy dziennego planowania – planner datowany od stycznia 2019 do grudnia 2019. Posiada układ dzienny z wyznaczonym miejscem na plan dnia, zadania, priorytety, wdzięczności oraz notatki. Weekend na jednej stronie.
  • piękny projekt pełen heksagonów, minimalistycznych wstawek florystycznych.

Nie chcesz brać udziału w konkursie i wolisz od razu kupić swój egzemplarz?

Zajrzyj do sklepu – Minimalife 2019

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualnie nie ma tego produktu