Produkcja KALENDARZY, PLANNERÓW i GADŻETÓW na zamówienie

MINIMALIFE to nie tylko piękne plannery i akcesoria do planowania, to także dedykowane produkcje na zlecenie. Możemy wspólnie stworzyć dla Ciebie produkt do dalszej odsprzedaży – “uszyty” pod Twój brand, wyprodukować gadżety promocyjne z logo firmy, a także kalendarze i plannery na specjalne zamówienie.

Potrzebujesz kalendarza z logo?

Kalendarze z logo firmy to wyjątkowe narzędzia, które zostają z Twoim klientem cały rok - wyprodukuj ze mną coś wyjątkowego.

Szukasz kreatywnych gadżetów?

Zrealizujesz ze mną gadżety do promocji brandu, promowania eventu, a także jako formę prezentu dla pracowników czy klientów.

Chcesz wyprodukować własny planner?

Stwórzmy razem Twój autorski planner lub kalendarz! Realizuję produkcje na konkretne zlecenia, również do dalszej odsprzedaży!.

Zleć mi wykonanie swojego produktu!

Produkując ze mną stawiasz na:

Doświadczenie

Od 2011 roku zajmuję się kreacją, produkcją oraz logistyką produktów na zlecenie firm. Od prostych gadżetów, po skomplikowane realizacje szyte na miarę. 

Elastyczność

Nie uznaję sztywnych zasad w realizacjach produktów na zlecenie. Możesz wyprodukować ze mną 50 sztuk lub 100 000 gadżetów. Możemy  oznakować gotowe produkty lub wyprodukować coś od podstaw. 

Kreatywność

Pomogę Ci stworzyć pomysłowy produkt dla Twojego klienta, gadżety wspierające promocje marki, a nawet kreatywną paczkę skierowaną do influencerów.

Kalenadzre książkowe dla kobiet
Najwyższą jakość obsługi

Gwarantuję indywidualne podejście do każdego projektu, szybkość przygotowania oferty, a także odpowiedzialność za realizacje. 

Terminowość

W moich ofertach odnajdziesz realne terminy, które pozwolą Ci konkretnie zaplanować akcje uwzględniając czas dostaw. Potrzebujesz wyprodukować coś na już? Niektóre zlecenia wykonuję nawet w 1-2 dni robocze. 

Partnerską relację

Zależy mi na tym, aby dobrze nam się współpracowało oraz żeby klienci powracali z kolejnymi realizacjami, dlatego partnerska relacja to coś, co bardzo cenię i o co dbam.

Przykłady realizacji

Aktualnie nie ma tego produktu