O mnie

Cześć,

jestem Natalia i ogromnie się cieszę, że tu jesteś, bo to znak, że opłacało się przewrócić życie do góry nogami. Jakiś czas temu zostawiłam za sobą ciepłą posadę na etacie,  wchodząc w zupełnie nieznane mi rejony własnej działalności. Stworzyłam MINIMALIFE ®. Markę, która powstała z potrzeby zmian, chęci wyjścia ze strefy komfortu – pracy na pełen etat, wykonywania codziennych obowiązków w rutynowych godzinach. Pragnienia czegoś więcej. Nowej równowagi, nowego stylu życia.

MINIMALIFE jako nowe pojęcie równowagi w życiu przekułam na produkcje konkretnych produktów, które mają pomóc w realizacji celów, marzeń, a także w ogarnięciu codziennego chaosu. Odnajdziesz tutaj plannery, kalendarze rozwojowe, akcesoria biurowe, notesy itp. A wszystko to w wyjątkowo kobiecym wydaniu!

Szerzej ujmując, MINIMALIFE to przestrzeń do rozwoju pasji, wzajemnej motywacji. Inspirująca podróż planowania, organizowania i bycia lepszą wersją samej siebie 🙂 Jeśli chcesz być częścią tego przedsięwzięcia koniecznie dołącz do świata MINIMALIFE na Facebooku i Instagramie!

Zajrzyj do zakładki sklep, gdzie możesz znaleźć wszystkie produkty MINIMALIFE.

Zaplanuj zanim zaczniesz!

Ściskam, 

Nat

MINIMALIFE ®

Zakładka o mnie, Natalia Bolewicz właścicielka marki MINIMALIFE
Aktualnie nie ma tego produktu