Minimalife czyli co?

“Być może urodziłaś się bez skrzydeł. Ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.”  Coco Chanel

Czym właściwie jest Minimalife?

To idea, która wcale nie przyświecała mi od zawsze. Moje życie często wiązało się ze spontanicznymi decyzjami i ogarnianiem miliona spraw na raz – zawsze coś w tym chaosie ucierpiało.

Dlatego też Minimalife to nie życie z posiadaniem 10 rzeczy i pustym biurkiem. To nie puste ściany w domu i 5 ubrań w szafie. Totalnie bym się w tym nie odnalazła!

  • Minimalife to ogarnianie swojej czasoprzestrzeni, ale pod kątem odpowiedniego jej zaplanowania. Wypunktowania priorytetów dnia, zapisania pewnych spraw z wyprzedzeniem, aby finalnie mieć więcej czasu na realizację marzeń i celów.
  • Minimalife to stawianie konkretnych kroków, aby uniknąć chaosu i dezorganizacji, które często mogą ograbiać nas z czasu, którego mamy już i tak niewiele.
  • Minimalife to nurt, który chciałabym, aby wprowadzał do życia spokój i możliwość panowania nad sytuacjami, na tyle, na ile to możliwe. Mniej chaosu, więcej czasu dla siebie.

Stąd pomysł na stworzenie wyjątkowego plannera, który pozwoli ogarnąć to, co nas otacza, wyznaczyć sobie realne cele i sięgać coraz wyżej! Do tego dochodzi jeszcze zamiłowanie do papierów, papierniczych bibelotów i chęć stworzenia plannera najwyższej jakości. Chciałabym, aby taki planner spełniał Wasze oczekiwania, aby jak najbardziej trafiał w Wasze gusta, dlatego też zapraszam do aktywności na Facebooku lub na blogu w komentarzach 🙂

Stwórzmy go wspólnie! Wasze odpowiedzi pomogą zaplanować realizacje plannera – dla najbardziej aktywnych osób będą NAGRODY w postaci pierwszych plannerów z produkcji, dlatego warto już dziś aktywnie wspierać Minimalife! 🙂

 

planner i iphono, w tle zegarekl

 

2 thoughts on “Minimalife czyli co?”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualnie nie ma tego produktu