Minimalife 2019 – datowany planner już w sprzedaży

NA obrazku jest garanatowy planner ksiązkowy, kalendarz na rok 2019, na okładce złote mieniące sie heksagony.
Minimalife planner 2019

Planuj i miej z tego satysfakcję. Minimalife

Planowanie dalekosiężnych celów

Planowanie to trochę wyprzedzanie marzeń. Marzenia kłębią się w naszej głowie, ale przychodzi czas na to, aby wyszły na światło dzienne. Aby tak było niezbędny jest plan. Plan, który pozwoli spojrzeć z perspektywy na kolejne działania. Z pomocą przychodzi najnowszy Minimalife 2019 – w pełni datowany planner roczny od stycznia do grudnia 2019. To nie jest zwykły kalendarz, ale narzędzie do rozwoju osobistego i pomocnik w codziennych zajęciach!

Co zawiera?

Ten roczny planner dzienny zawiera wszystko czego potrzebujesz, aby dostrzec swoje cele, określić je i zacząć planować zgodnie z harmonogramem, plannerami celów itp. Nie ma tu żadnych trudnych do ogarnięcia tabeli, czy zagadkowych narzędzi. Wszystko   jest jasno opisane, a co najważniejsze jest też miejsce na Twoją inwencję twórczą!

Wnętrze Minimalife 2019 zawiera:

  • 412 stron pełnych inspiracji a w nich:
  • pomocne narzędzia do samoanalizy i rozwoju osobistego,
  • konkretne narzędzia do wyznaczania celów – plannery celu, harmonogramy, siatki do wyznaczania celów rocznych, habit trackery itp.
  • praktyczne narzędzia do planowania – planner podróży, planner finansowy, skrócone kalendarze 2019-2020, listę rzeczy do zrobienia w 2019 roku, plany kwartalne itp.
  • 12 miesięcy dziennego planowania – planner datowany od stycznia 2019 do grudnia 2019. Posiada układ dzienny z wyznaczonym miejscem na plan dnia, zadania, priorytety, wdzięczności oraz notatki. Weekend na jednej stronie.
  • piękny projekt pełen heksagonów, minimalistycznych wstawek florystycznych.

Minimalife 2019 ma formę dziennego kalendarza datowanego, więc jeśli nie lubisz sama uzupełniać dat w plannerach, a chcesz skrupulatnie planować i zmierzać do realizacji celów, to jest to narzędzie dla Ciebie!

Oceń planner po okładce

Znasz już zatem praktyczne aspekty Minimalife 2019, które zdecydowanie sprzyjają rozwojowi i przede wszystkim ogarnięciu codziennych zadań. Po co trzymać wszystko w głowie skoro można przelać myśli i zadania na planner! Dodatkowo nie od dzis wiadomo, że my kobiety uwielbiamy piękne narzędzia. Gwarantuję, że nie przejdziesz obojętnie obok estetyki wykonania Minimalife 2019. To kalendarz w okładce z okleiny w kolorze głębokiego granatu, otoczony złotymi heksagonami w formie tłoczenia. Z wyglądu jest pełen przyciągających wzrok kontrastów. Z jednej strony granatowa okleina jest matowa i bardzo elegancka, z drugiej strony mieniące się pod światło złote heksagony nadają mu szaleństwa i kobiecości.

Nakład tego kalendarza jest ograniczony, bo jest to planner roczny datowany, w związku z czym nie planujemy dodruków, dlatego jeśli chcesz spróbować, to skuś się koniecznie i wpadaj do sklepu 🙂

Zajrzyj do sklepu – Minimalife 2019

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualnie nie ma tego produktu