Nie taki luty straszny ;) -> tapeta z kalendarzem

“To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.” Paulo Coelho

Miesiąc nowego roku za nami – zleciało, co? Mi okrutnie szybko! Z jednej strony dobrze, bo bliżej do lata, ale z drugiej strony życie nam przelatuje przez palce. Jak wykorzystałaś ten miesiąc? Zakasałaś rękawy i zaczęłaś mocno realizować postawione sobie cele? Mam nadzieję, że tak. Jeśli jednak cały czas się zastanawiasz się od czego zacząć i co powinno być pierwsze, to zacznij od planu! Zobaczysz, że z nim pójdzie znacznie prościej. Niektóre małe kroki będą realizować się same, a Ty z satysfakcją będziesz je wykreślać z listy. Plannery celu są cały czas dla Was dostępne na blogu, więc jeśli jeszcze go nie masz, zajrzyj tutaj: Plik do pobrania – planner celu».

W tym roku mój plan to regularnie wizualizować sobie marzenia i je spełniać. Trzeba oczywiście ruszyć się z kanapy i włożyć w to czasem nie mało wysiłku, ale później można z uśmiechem na twarzy realizować wymarzone cele i doceniać efekty. W tym roku jestem gotowa, aby nie tylko marzyć, ale i działać! Dlatego usilnie działam teraz nad stworzeniem dla Was idealnego plannera, który pobudzi do działania, pomoże realizować marzenia i skupić się na tym, co ważne. A co najważniejsze, pozwoli zaoszczędzić czas przeznaczany do tej pory na nieefektywne działania i przenieść go na realizację pasji i celów. Jesteście gotowi? Mam nadzieję, że tak!

Tymczasem wysyłam do Was duuużo energii na luty, a do tego dorzucam jeszcze zimową, ale jakże urokliwą tapetę. Mam nadzieję, że na koniec lutego stwierdzicie, że był to fascynujący miesiąc!

Plik do pobrania – tapeta z kalendarzem luty png »

tapeta z kalendarzem, tapeta z cytatem

 

2 thoughts on “Nie taki luty straszny ;) -> tapeta z kalendarzem”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualnie nie ma tego produktu