O tym jak wydałam kolejny planner, czyli stres, długie listy zadań i nieopisana satysfakcja!

Nie zawsze jest turbo łatwo! Często efekt końcowy jest mega, zachwyca i jak zaglądam do sklepu MINIMALIFE, to aż miło patrzeć jak kolejne plannery znikają w przedsprzedaży, ale to efekt końcowy. Mało kto wie, ile pracy wymaga stworzenie nowego produktu – przygotowanie go od strony koncepcyjnej, graficznej, dopięcie szczegółów, detali technicznych, produkcyjnych, a do tego organizacja wszystkich narzędzi jak strona www, sklep. Ba! To nie koniec, bo dopiero po tym wszystkim zaczyna się ogarnianie akcji od strony marketingowej, tak aby towar, nad którym pracowało się kilka miesięcy, zachwycił innych i najprościej rzecz ujmując – sprzedał się.

Muszę Wam wprost powiedzieć, że to ciężka praca. Oczywiście turbo satysfakcjonująca, ale niekiedy bardzo stresująca i ciężka. Zwłaszcza, jak prowadzisz biznes samemu i musisz stać się fachowcem we wszystkim. Pisałam o tym przy artykule o plusach i minusach działalności.

Po miesiącach ciężkiej pracy przychodzi moment kiedy oddaje w Wasze ręce praktycznie gotowy produkt. Jeszcze nie do końca fizycznie gotowy, ponieważ dopiero po okresie przedsprzedaży rusza produkcja masowa. Jednak wszystko jest już dopięte na ostatni guzik (chociaż bywają wpadki, jak np. problem z płatnościami kartą dla osób kupujących z zagranicy – PayPal ruszy lada moment). Ale ile mogłam, to dopięłam!

Jaki jest MINIMALIFE 2020?

W związku z zakończeniem kolejnego projektu, chciałam Wam krótko napisać jaki jest nowy MINIMALIFE 2020 i do kogo jest skierowany, bo prawda jest taka, że nie jest to planner dla każdego!

Nie jest to planner dla Ciebie, jeśli:

 • uwielbiasz zwykłe kartki z drukarki, uważasz, że papier to papier 
 • wystarczy Ci zwykły notatnik do codziennego planowania
 • nie chcesz się rozwijać, wolisz stać w miejscu i biernie przyjmować to, co przynosi życie
 • jakość nie ma dla Ciebie znaczenia – liczy się tylko niska cena

Jeśli któreś z tych punktów charakteryzuję Ciebie, to nie kupuj MINIMALIFE plannera 2020. W MINIMALIFE nie ma bylejakości, więc nie kupisz kalendarza 2020 z ceną wyjściową 50 zł, bo sama jego produkcja jest wiele więcej warta. Przypominam, że wszystkie plannery MINIMALIFE są produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. 

Planner datowany Minimalife 2020

MINIMALIFE 2020 to planner datowany dla wymagających kobiet, które pragną uporządkować codzienność, wyznaczać cele, rozwijać się. Uwielbiają elegancję, wysoką jakość. Zwracają uwagę na detale i są w stanie dostrzec różnicę pomiędzy zwykłem notesem, a kalendarzem rozwojowym, pomiędzy papierem z drukarki, a ekskluzywnym papierem 100g. Dla mnie liczy się JAKOŚĆ, a nie jakoś to będzie. Zależy mi na tym, aby klientki, które raz miały styczność z MINIMALIFE, chętnie sięgały po kolejne jego odsłony, testowały nowe akcesoria do planowania, aby utożsamiały się z MINIMALIFE. 

Moim założeniem przy tworzeniu marki MINIMALIFE była możliwość uchwycenia równowagi, złapania życiowego balansu. Tak aby planować z uwzględnieniem wielu sfer życiowych, aby nie zaniedbywać siebie, życia prywatnego na rzecz biznesowego. MINIMALIFE to mądre uchwycenie planu w codzienności, tak aby łatwiej było wyznaczyć priorytety, zaplanować dzień, ale także docenić to, co dobrego nas spotyka, skłonić do refleksji. 

Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o samym plannerze to zapraszam Cię na specjalną stronę, gdzie znajdziesz szczegóły przyszłorocznego kalendarza, przykładowe strony plannera oraz warunki przedsprzedaży i wynikających z niej bonusów. 

MINIMALIFE planner 2020 – PRZEDSPRZEDAŻ

Dlaczego warto kupić planner w przedsprzedaży?

Być może zastanawiasz się, dlaczego kupować planner teraz, skoro będzie można to zrobić we wrześniu i od razu go otrzymać? Jeśli tak, to świetne pytanie!

Przedsprzedaż jest realizowana, dlatego, że produkty MINIMALIFE są bardzo premium i aby wyprodukować odpowiednią ilość nakładu, muszę znać zainteresowanie np. wybranym kolorem. Przedsprzedaż pozwala mi na zebranie również części środków, które finansują produkcję, więc pozwala mi lepiej przygotować się do całego procesu produkcyjnego. Natomiast dla Ciebie, to szereg dodatkowych bonusów, których nie uzyskasz nigdy więcej. W tym roku dostajesz ode mnie duuuużo więcej niż same wybrałyście dla siebie w ankiecie na Instagramie!

 • DARMOWA DOSTAWA – całkowicie bezpłatna dostawa kurierska na terenie całej Polski
 • PEWNOŚĆ otrzymania swojego egzemplarza odpowiednio wcześnie – plannery z przedsprzedaży będą wysyłane w pierwszej kolejności oraz PEWNOŚĆ otrzymania wybranego koloru okładki (nie będzie dodruku, jeśli któryś kolor szybciej się wyprzeda)
 • GRATIS Kalendarz do druku na 2020 – rzut na cały rok, który idealnie sprawdzi się w ramce lub na biurku
 • GRATIS 12 kart miesięcznych do druku z miejscem na notatki – pomogą szybko ustalić plan danego miesiąca
 • 50 pierwszych zamówień otrzyma dodatkowo prezent niespodziankę tj. produkt z oferty MINIMALIFE lub akcesoria do plannera np. ołówek, spinacz (wysyłane losowo).

Często znajdziecie w odniesieniu do MINIMALIFE określenia kalendarz, planner, organizer itp. i każde z nich jest prawidłowe, ponieważ jest to kobiecy kalendarz rozwojowy, z praktycznymi funkcjami plannera, który pomoże Wam się zorganizować i rozwinąć skrzydła w wielu dziedzinach. Masz ochotę uchwycić taki MINIMALIFE? 🙂

Na koniec tylko chciałam Wam ogromnie podziękować za zaufanie, za wszystkie opinie i za to, że trafiam do kobiet, które cenią JAKOŚĆ oraz RÓWNOWAGĘ. Ściskam Wam serdecznie i życzę udanych łowów na przedsprzedaży!

Nat

2 thoughts on “O tym jak wydałam kolejny planner, czyli stres, długie listy zadań i nieopisana satysfakcja!”

 1. Teraz już wiem czemu najfajniejsze plannery umknęły mi w tym roku. Za ich kupno zabrałam się zbyt późno. Dopiero dziś na to wpadłam widząc przedsprzedaż już teraz w czerwcu.

  1. Kochana, jak nie masz odpowiedniego plannera na ten rok, to sprawdź ostanie sztuki MINIMALIFE 2019, a na przyszły rok uderzaj z kopyta. Teraz idealny moment na zakup w przedsprzedaży! ;* Sprawdzałaś szczegóły? 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *